מי אנחנו?

פלפל לעסקים, חברה ליעוץ אסטרטגי ואימון פיננסי - מקדמת בעלי עסקים להצלחה וחירות כלכלית, עם אסטרטגיה פרקטית ופתרונות חדשניים.

בפלפל לעסקים, המשימה שלנו היא להעצים אנשים ועסקים עם הכוונה פיננסית אסטרטגית, טיפוח תרבות של קבלת החלטות מושכלת ויצירת עושר ושגשוג לטווח ארוך. באמצעות אימון מנטלי מותאם אישית, סדנאות חדשניות ותובנות מומחים, אנו שואפים להעלות את האוריינות הפיננסית, לעורר אמון ולהניע הצלחה בת קיימא. 

פלפל לעסקים, מתמחים במתן שירותי ייעוץ ואסטרטגיה עסקית יוצאי דופן בשילוב אימון מנטלי עם כלים עסקיים חדשניים. עם למעלה מעשור של ניסיון, הצוות שלנו מציע מגוון מקיף של פתרונות, לרבות ניהול פיננסי, פיתוח עסקי, תכנון תקציב, גיוס אשראי, הדרכה עסקית ועוד. התמיכה המקצועית שלנו סייעה לאלפי עסקים להשיג צמיחה כלכלית יוצאת דופן, והעבירה אותם ממצב של הישרדות לרווחיות ארוכת טווח.

המחויבות שלנו לתת שירותי ייעוץ שלא רק נותנים מענה לאתגרים הנוכחיים, אלא גם סוללים את הדרך לצמיחה בת קיימא. אנחנו מאמינים שיושרה, מומחיות וגישה ממוקדת לקוח, הם התשתית לעסק משגשג.

אנו שואפים להיות השותף המקצוען עליו סומכים לקוחותינו לייעוץ מעמיק, אסטרטגיות פרקטיות ותוצאות ניתנות למדידה. התשוקה שלנו טמונה בסיוע לעסקים לנווט במורכבות המרחב העסקי, לנצל את מלוא הפוטנציאל שלהם ולהגיע להצלחה בשוק שמתפתח ללא הרף.

חברת פלפל לעסקים הוקמה לפני 15 שנים ע"י חיים חזות, יזם ואיש עסקים ותיק עם נסיון של 30 שנה.
מגיל 15 החל לעבוד בעולם המסעדנות, הקים וניהל 2 מסעדות מצליחות עם 100 עובדים.
הוא פיתח שיטה שהביאה את העסקים שלו להצלחה בכל פעם מחדש, והוא החליט לעשות מהפך.
ההצלחה העסקית וההתמודדות עם האתגרים הביאו אותו לדייק את השליחות שלו – לעזור ולהשפיע על בעלי עסקים באמצעות השיטה הייחודית להצלחה וצמיחה עסקית שפיתח כיועץ עסקי.

חיים מייסד פלפל לעסקים

כשהתשוקה שלו היא לתדלק חלומות ולהטיס את העסקים לגבהים חדשים.
חיים הבין שבעלי עסקים רבים זקוקים לסיוע וייעוץ פיננסי בטווח הקצר ואימון מנטלי לטווח הארוך, על מנת לייצר חוסן פנימי ותודעה של פתיחות וגמישות בעולם העסקים המשתנה, הן בארץ והן בעולם. הודות לניסיון הרב שצבר, החל חיים למפות חברות ועסקים רבים מתחומים שונים: עיצוב שיער, ביוטי, לייף סטייל, נדל"ן, השקעות, מסעדנות ועוד. הוא החל לנהל את חייהם הפיננסיים, ולהנחות את בעלי העסקים כיצד ניתן לשפר ולהתקדם הן פיננסית והן מנטלית.


הגורם שהנחה את חיים לאורך הדרך, היה ההבנה לפיה כל עסק או חברה מהווה את מרכז החיים של בעלים ועובדים רבים, ולכן אם ההתנהלות הפיננסית יחד עם התפתחות מנטלית של בעלי העסקים ישתפרו וכתוצאה מכך – הרווחים יעלו, איכות החיים של אנשים רבים ובני משפחותיהם – תשתפר לאין ערוך.

ואכן, פלפל לעסקים שיפרה ומשפרת כבר למעלה מעשור את איכות החיים של בעלי עסקים רבים, ואם נדבר במספרים, הרי שכבר למעלה מ- 1000 עסקים וחברות עברו תחת הידיים המנוסות והמקצועיות של החברה והגיעו להצלחה מעבר לציפיות שלהם בתחילת התהליך. 

פלפל לעסקים אינו רק חברת ייעוץ. היא שותפה אסטרטגית למסע ההצלחה של כל לקוח. 

המחויבות הבלתי מעורערת שלנו לחזון אסטרטגי, פתרונות הוליסטיים, מצוינות פיננסית, השכלה וערכים ממוקדי לקוח שמה אותנו למגדלור לעסקים השואפים להגיע לשיאים חדשים. 

בפלפל לעסקים אנחנו יודעים שהצלחתו של העסק תלויה בהתפתחות של בעליו, ואנו שואפים לרומם לא רק את העסק שלך אלא גם את העובדים שלך, את המשפחה שלך, המשפחות שלהם ושל כל מי קשור לעסק באופן ישיר ועקיף.

בפלפל לעסקים אנחנו לא רק מנווטים אותך להצלחה, אנחנו מלמדים אותך איך לעשות את זה בעצמך ולהתקדם בכל פעם שהעסק צריך לעלות לרמה הבאה.

חיים מייסד פלפל

המקצוענים של פלפל

סיוון חזות

סמנכ"לית פלפל לעסקים

נשואה לחיים, אמא לשני בנים ושני כלבים וכולנו גרים בכפר תבור.
עו''ד בתחום האזרחי, בוגרת קורס אימון עסקי, ייעוץ עסקי וקורס ''לשוב לעצמי'' בשיטת הזן.
סיון סנמכ''לית חברת פלפל לעסקים אמונה על תחום השירות והמענה ללקוחות. בין היתר מגיעה מתחום משאבי אנוש ואדמניסטרציה בשירות המדינה.

מירב מקס שיא כהן

יועצת ומאמנת עסקית וטריינר NLP

כבר למעלה מ-2 עשורים מלווה יזמים ובעלי עסקים בארץ ובחו"ל עם Max Your Life - השיטה האינטגרטיבית לניהול ופיתוח עסקי. מתוך הניסיון האישי שלה, מירב שנולדה לתוך עסק משפחתי, בחרה להתמחות בנישה הרגישה של עסקים משפחתיים ושותפים עסקיים עם תת התמחות בניהול משברים. השיטה האינטגרטיבית אותה פיתחה, נותנת אפשרות לכל בעל עסק לחשוף את הפאזל הייחודי של העסק שלו, לסקור את עצמו כהון האנושי החשוב ביותר בעסק ולבחון את תהליכי העבודה שלו מזוית קצת אחרת, והשילוב של שלושת המהלכים הללו מתחברים לכדי תהליך עבודה יצירתי שמותאם למידותיו. עם ארגז כלים גדוש בשיטות, טכניקות ואסטרטגיות חדשניות, מירב עוזרת לבעלי עסקים לחזק את עצמם, את העסק שלהם, וכפועל יוצא גם את המשפחה שלהם, של העובדים שלהם וכן הלאה, מה שיוצר ביחד עולם עסקי טוב יותר… ועולם טוב יותר.

יוסף כהן

יוסף כהן

בן 33 נשוי להילה ואבא של אור חיים מבאר יעקב. מוביל עסקים וקבוצות להגשים את היעדים שלהם ולהרוויח הרבה יותר כסף. יוסף, מאסטר NLP ממכללת תוצאות, בוגר קוד האימון של אלון אולמן ומאמן עסקי בכיר בתו"ת תקשורת ותוצאות של אלון גל. יוסף מלווה מנהלים ומנכ"לים ליצירת מנהיגות אישית ומקצועית, מומחה בכלכלת המשפחה ועוסק בהשקעות בשוק ההון והנדל"ן בזמנו הפנוי. למעלה מעשור התמחה בתחום היופי והטיפוח והקים מכון יופי, הדריך מעצבי שיער והיה לבעל שם בתחום החלקות שיער. יוסף חי ונושם עסקים והחלום שלו לגרום לכל בעל עסק להוביל אותו ואת משפחתו לעתיד טוב ובטוח יותר.

שאלון מצפן פיננסי

שלום , שמחים להתחיל איתך את הצעד הראשון לגילוי המצפן הפיננסי שלך. בפלפל לעסקים אנו מבינים שכל מסע פיננסי הוא ייחודי כמו האדם או העסק שיוצאים אליו. שאלון המצפן הפיננסי שלנו הוא המפתח לפתיחת הדלת לפוטנציאל הפיננסי העסקי שלך, והוא מהווה את הצעד הראשון שלך לקראת קבלת החלטות מושכלת ותכנון אסטרטגי פיננסי . התשובות הכנות שלך יסללו את הדרך להבנה ריאלית של המצב המצוי והפער למצב הרצוי, כדי שנוכל להמליץ אסטרטגיות מותאמות אישית המותאמות לשאיפות העסקיות שלך. ההשקעה שלך בעצמך חשובה לנו, ואנו מעריכים את המחויבות שלך לעשות את הצעד הראשון לעתיד פיננסי מזהיר.
עד כמה העסק יציב מבחינה פיננסית נכון להיום?
מה רמת הבטחון שלך בקבלת החלטות פיננסיות בעסק?
באיזו עדיפות נמצא אצלך תכנון פיננסי לעסק לטווח ארוך?
מה רמת הידע שלך לגבי תכנון עסקי פיננסי?
עד כמה מוגדרת הגדרת היעדים הפיננסיים העסקיים לטווח הקצר שלך?
מה רמת הפתיחות לחקור אסטרטגיות והזדמנויות פיננסיות חדשות?
באיזו מידה כדאי לערב ייעוץ מקצועי בתהליך קבלת החלטות עסקיות פיננסיות?
מה רמת הפרואקטיביות שלך בהתאמת האסטרטגיה הפיננסית העסקית שלך לנסיבות משתנות?
עד כמה אתה מרוצה מהתשואות הנוכחיות על ההשקעות שלך?
איך היית מדרג את הבריאות הפיננסית העסקית הכללית של העסק שלך?

שאלון מצפן פיננסי

ברכות על השלמת שאלון המצפן הפיננסי!
ברגעים אלה נשלח אליך מייל עם סיכום התשובות שלך
במידה ולא הגיע כדאי לבדוק בספאם.
איך ההרגשה שלך עכשיו אחרי שמילאת את השאלון?ֿ
האם גילית דברים חדשים על ההתנהלות הפיננסית שלך?
האם מצאת פערים בין מה המצב הפיננסי שלך היום לעומת מה שברצונך להיות? האם יש מקום לשיפור?
אם ענית כן על השאלה האחרונה, אנחנו פה בשבילך,
וחשוב לנו להגיד שזה לא מובן מאליו לענות עליה בכנות.
אם ברצונך לבדוק איך אתה יכול לשפר את הבלופרינט הפיננסי שלך,
אנחנו מציעים אבחון עושר פיננסי ללא עלות ולא התחייבות,
בו ננתח את הדוחות של העסק שלך ונספק תובנות עם צעדים פרקטיים לשיפור מיידי.
מחכים לך ושואפים להצלחה העסקית שלך
פלפל לעסקים
דילוג לתוכן